Praha - Schody

Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1991
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 21,5 x 26,5 cm

Konec dražby: 15.02.2023 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč