179. Mexičan
Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 28,5 x 24 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč