179. Mexičan

Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 28,5 x 24 cm

Konec dražby: 14.02.2023 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč