187. Mostar
Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1993
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 21,5 x 26,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč