Libanon

Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1987
Šířka: 18 cm, výška: 9 cm, rámování: 18,5 x 28,5 cm

Konec dražby: 15.02.2023 21:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč