Ženský Akt II.

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, orámováno
Technika: kresba, datace: 1924
Šířka: 21,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 59,5 x 42 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč