68. Koncert smyčcového kvarteta

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

signováno a datováno vlevo dole: Dr. Desiderius, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba, datace: 1919
Šířka: 27 cm, výška: 17 cm, rámování: 23 x 31,5 cm

Konec dražby: 14.02.2023 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč