8. Dva chlapíci

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

signováno vlevo nahoře
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 29 cm cm, výška: 21 cm, rámování: ano

Konec dražby: 09.11.2020 20:08 SEČ

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
800 Kč8.11.2020 11:14:08