Zahrada

Autor: Dimitrij Kadrnožka
(1923 Kroměříž)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/60, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 15,5 cm, výška: 22 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 07.06.2021 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč