Pohled na Valdštejnskou jízdárnu

Autor: František Zálešák
(1929 Praha - 2012)

číslováno 52/200 vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole, paspartováné, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 38,5 x 29,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 19:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč