219. Ženský akt

Autor: Oldřich Oplt
(1919 Stružinec - 2001 Jičín)

Pochází z pozůstalosti rodiny Opltové
Technika: olej na plátně, datace: 1985
Šířka: 85 cm, výška: 100 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 05.10.2020 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč