219. Ženský akt
Autor: Oldřich Oplt
(1919 Stružinec - 2001 Jičín)
Pochází z pozůstalosti rodiny Opltové
Technika: olej na plátně, datace: 1985
Šířka: 85 cm, výška: 100 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 05.10.2020 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč