Na samotě
Autor: Oldřich Oplt
(1919 Stružinec - 2001 Jičín)
nesignováno, na rámu poznamenáno jméno autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 44,5 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 22:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč