Věšení prádla
Autor: Oldřich Oplt
(1919 Stružinec - 2001 Jičín)
Přisouzeno autorovi, vpravo dole signatura, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.09.2023 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč