3. Hlava starce
Autor: Albrecht Dürer
(1471 Norimber - 1528 Norimber, Německo)
signováno a datováno vlevo nahoře, vpravo dole slepotiskové razítko, pozdější grafický list v dobovém rámu, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1521
Šířka: 28,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 61 x 47 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč