50. Svatý Eustach
Autor: Albrecht Dürer
(1471 Norimber - 1528 Norimber, Německo)
na reversu razítko reprodukce, volný list, signováno monogramem uprostřed dole v tisku
Technika: mědirytina
Šířka: 25,5 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč