Sad

Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)

reliéfní grafika, signováno datováno vpravo dole
Technika: tlačená grafika, datace: 2017
Rámování: volně
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.05.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč