Máj

Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)

reliéfní grafika, signováno a datováno vpravo dole
Technika: tlačená grafika, datace: 2017
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volně
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.05.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč