71. Symfonie č. 9

Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)

reliéfní grafika, signováno a datováno vpravo dole
Technika: tlačená grafika, datace: 2017
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volně
Stav: vynikající

Konec dražby: 14.04.2024 17:08 SELČ

Zbývá: 2d 0h 15m 9s

Vyvolávací cena: 500 Kč