309. Na návsi
Autor: Ladislav Stejskal
(1910 Nymburk - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 57 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč