84. Kachničky

Autor: Ladislav Stejskal
(1910 Nymburk - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 50 x 66 cm

Konec dražby: 10.12.2018 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč