144. Domky

Autor: Jana Reinerová
(1946 Praha)

dvě grafiky, číslováno 23/30 a 21/30 vlevo dole, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 12,5 cm, výška: 11 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.01.2023 21:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč