146. Domy
Autor: Jana Reinerová
(1946 Praha)
číslováno 16/35 vlevo dole, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 14 cm, rámování: 29 x 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč