148. Kostel na náměstí
Autor: Jana Reinerová
(1946 Praha)
číslováno 9/25 vlevo dole, vpravo dole signováno, zaskleno, pasartováno
Technika: litografie
Šířka: 25,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 33 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč