12. Potok
Autor: Ladislav Tousek
(1895 - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autor a datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 11 cm, výška: 9 cm, rámování: 17,5 x 15,5 cm
Konec dražby: 26.09.2017 18:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč