Potok

Autor: Ladislav Tousek
(1895 - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autor a datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 11 cm, výška: 9 cm, rámování: 17,5 x 15,5 cm

Konec dražby: 26.09.2017 18:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč