Lepeška - Hříbky

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 35 x 42 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč