120. V údolí
Autor: Pavel Antonovič Gromnickij
(1889 Dnětropetrovsk (Ukrajina) - 1977 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, novější rámování
Technika: olej na kartonu, datace: 1949
Šířka: 34,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 37,5 x 43 cm
Konec dražby: 31.07.2018 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč