70. V parku
Autor: Pavel Antonovič Gromnickij
(1889 Dnětropetrovsk (Ukrajina) - 1977 Praha)
signováno vpravo dole, datováno pod rámem vpravo dole, nově rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1919
Šířka: 28 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 32 x 38 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč