10. Staročeské chalupy
Autor: Josef Jan Hansel Lengner Březina
(1899 Litomyšl - ?)
signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský přípis
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 40,5 x 46,5
Konec dražby: 05.11.2020 20:10 SEČ
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 500 Kč | 4.11.2020 20:02:14 |