10. Staročeské chalupy

Autor: Josef Jan Hansel Lengner Březina
(1899 Litomyšl - ?)

signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský přípis
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 40,5 x 46,5

Konec dražby: 05.11.2020 20:10 SEČ

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 500 Kč4.11.2020 20:02:14