176. Vlčí mák
Autor: Václav Kostelecký
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 42 cm
Konec dražby: 10.08.2021 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč