Kaliny ve váze

Autor: Václav Kostelecký

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 55 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč