20. Zátiší se sklenicí červeného

Autor: Magdalena Cubrová
(1952 Praha)

signováno vpravo nahoře, nově rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 63 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:09 SELČ

Zbývá: 28d 8h 5m 35s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč