Krajina

Autor: Oldřich Procházka
(1903 Prostějov - 1961)

monogramováno vlevo dole, přisouzeno autorovi, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 19,5 x 25 cm

Konec dražby: 09.01.2024 21:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč