55. Chadima Jiří *1923
Most na Vltavě, barevná litografie, sign. PD Chadima, tisková plocha 12,5 x 24,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč