55. K. Maruštík - Snopy na poli
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 53 cm, výška: 41 cm, rámování: 48,5 x 60 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.06.2020 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč