Zima v Novém Hrozénkově
Autor: Oldřich Zezula
(1907 Rataje - 1980 Kroměříž)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 71 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 84 cm
Konec dražby: 13.09.2023 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč