U Schwerinova Jezera

Autor: Oldřich Zezula
(1907 Rataje - 1980 Kroměříž)

Signováno vlevo dole, rám lehce poškozený, na reversu autorský štítek a razítko
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 82 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč