236. Národní Divadlo
Autor: Oldřich Zezula
(1907 Rataje - 1980 Kroměříž)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč