25. Karlovy Vary - U Elefantu
Autor: Oldřich Zezula
(1907 Rataje - 1980 Kroměříž)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a štítek galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1978
Šířka: 50,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 61 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč