100. Zátiší s květinami
Autor: Bedřich Petrovan
(1908 Prostějov - 1986 Brno)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1939
Rámování: 57 x 71 cm
Konec dražby: 10.12.2018 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč