Postel

Autor: Bedřich Petrovan
(1908 Prostějov - 1986 Brno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 19.07.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč