325. Krajina s hořícím stromem
Autor: Bedřich Petrovan
(1908 Prostějov - 1986 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu informační lístek
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1974
Šířka: 21 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.02.2022 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč