56. Židle
Autor: Bedřich Petrovan
(1908 Prostějov - 1986 Brno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: perokresba na kartonu, datace: 1945
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 01.03.2021 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč