10. Zima v lese

Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)

signováno vlevo dole, autorské razítko na reversu. Paspartováno zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 54 x 60 cm

Konec dražby: 10.04.2018 18:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč