127. Vesnice

Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 77 cm

Konec dražby: 20.06.2019 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč