Valašské chalupy

Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1939
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 48 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč