Výhled do krajiny

Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)

Signováno vlevo dole
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč