194. Výhled do krajiny
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
Signováno vlevo dole
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč