Minaret
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba, datace: 1938
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 10.07.2023 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč