Z Kamenice u Užhorodu

Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1930
Šířka: 34 cm, výška: 29 cm, rámování: 41 x 51 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč