223. U Lužického seminář
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 13 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 30 x 21 cm
Konec dražby: 13.08.2020 00:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč