24. Z Užoku v Karptech
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1930
Šířka: 35 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:07 SELČ
Zbývá: 11d 2h 28m 2s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč