V uličce

Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)

signováno a datováno pod paspartou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1924
Šířka: 12 cm, výška: 16 cm, rámování: 40 x 32 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč